ДАПОКСЕТІН

Таблетки Дапоксетін: відгуки пацієнтів, інструкція, купити в аптеках

ДАПОКСЕТИН - препарат для продовження сексу, запобігає передчасній еякуляції у чоловіків. Діюча речовина - Дапокстеїн. Приймати за 30-40 хвилин до сексу. Час дії - близько 12 годин. Сертифіковані Таблетки ДАПОКСЕТИН з Індії від заводу Centurion Laboratories. У нашій аптеці можна купити ДАПОКСЕТИН оригінал, а також інші таблетки для підвищення потенції і продовження статевого акту. Провідні лікарі терапевти віддають перевагу для продовження статевого акту такому препарату як PoXet.


Представляємо вашій увазі ще один типово-чоловічий препарат - дапоксетін. Оскільки він призначений винятково для лікування передчасного сім'явиверження, або прискореної еякуляції, то тепер немає жодних розбіжностей, чи можна вживати таблетки дапоксетіна жінкам, чи ні. Згадаймо "Віагру". На відміну від дапоксетіна, механізм її дії був зрозумілий тільки фахівцям, лікарям і фізіологам. Існувала думка, що "раз від пігулки хоче і може чоловік", то корисно і жінці.

Тут усе просто і зрозуміло: дапоксетін - ліки тільки для чоловіків. Він не віддаляє жіночий оргазм: він взагалі з ним нічого не робить. Його завдання - відтягнути момент сім'явиверження. У цьому плані ліки повністю протилежні "Віагрі", хоча теж служать благій справі повноцінного сексу.

Як працює препарат дапоксетін?

Дапоксетін діє точно так само, як і всі інші засоби групи СІЗЗС: він блокує захоплення і знищення серотоніну - медіатора в центральній нервовій системі, тому його ефект триває довго. Просто був знайдений спосіб створити короткоживучу молекулу дапоксетіна, яка затримувала серотонін у синаптичній щілині на дуже короткий час - від 2 до 3 годин, яка починала б діяти швидко. Дійсно, дапоксетін здатний помітно подовжити статевий акт уже через 15 хвилин, при цьому оптимальний час статевого акту - від 30 хвилин до 2 годин після прийому. Ще за годину концентрація дапоксетіну падає в плазмі крові вдвічі, а ще за дві години про можливості, подаровані однією таблеткою, можна забути. Час дії завершено.


Існуюче дозування дапоксетіна в 30 (пів таблетки) або 60 мг (ціла таблетка) зазвичай приймається, і запивається водою, поза зв'язком з прийомом їжі. Як і у випадку з "Віагрою", більше одного разу на день приймати не можна. У такому разі, відгуки теж будуть райдужними: один зі статевих актів на день точно буде повноцінним.

Про синдром відміни дапоксетіна

Звичайно, не варто буквально сприймати сказане в інструкції - що якщо дапоксетін можна приймати один раз на день перед близькістю, а щоденний секс справа нормальна, то, виходить, що можна пити таблетки двадцять років без перерви. Це не так, і цей підхід - найвірніший спосіб "посадити" печінку. У дослідах на добровольцях було встановлено, що дапоксетін, як і всі засоби своєї групи, викликає "синдром відміни". Це, якщо хочете, ціна щоденного задоволення.

Після прийому препарату протягом 2 місяців щодня, прийом був різко припинений. Відгуки випробовуваних свідчили, що в них знизився настрій, виникла тривога, плаксивість. Деякі відзначали появу патологічної сонливості, а в інших, навпаки, з'явилася стійка втрата сну. Ці симптоми трималися протягом кількох тижнів. Тому, застосовуючи дапоксетін, оригінальний або дженерик, потрібно пам'ятати, що це - антидепресант, нехай і вузькоспрямованої дії.

У якій аптеці можна купити якісний дапоксетін і його дженерик?

Нині існує достатня кількість дженериків. Але власником прав на бренд "Пріліджи" є Янссен-Сілаг (фармацевтична гілка корпорації Johnson & Johnson), США. Купити в аптеці можна як оригінальний препарат "Пріліджи", про який найбільше відгуків, так і звичайний дапоксетіна гідрохлорид, і "Прімаксетин".

CENFORCE D Виагра + Дапоксетин

CENFORCE D Виагра + Дапоксетин

CENFORCE D - це лікарський препарат, який виробляється відповідно до високих стандартів якості та бе..

550грн.

POXET 60 Дапоксетин 60

POXET 60 Дапоксетин 60

POXET Ви знаходитесь в Україні, зокрема в Києві, і шукаєте можливість придбати POXET 60? Наша і..

480грн.

SUPER P-FORCE Виагра + Дапоксетин

SUPER P-FORCE Виагра + Дапоксетин

Останніми роками зросло попит на ефективні ліки для вирішення проблем зі статевим здоров'ям. SUPER P..

350грн.

SUPER VIDALISTA Сиалис+Дапоксетин

SUPER VIDALISTA Сиалис+Дапоксетин

Ласкаво просимо до нашої онлайн інтернет аптеки про Супер Відалісту! У цій статті ми розглянемо все,..

560грн.

SUPER VILITRA Левитра+Дапоксетин

SUPER VILITRA Левитра+Дапоксетин

Якщо ви шукаєте підвищення своєї сексуальної потужності і бажаєте повернути свою впевненість, то ви ..

640грн.

VRILIGY Дапоксетин 60

VRILIGY Дапоксетин 60

Коли мова йде про пошук ефективних рішень для задоволення та задоволення від сексуального досвіду, б..

450грн.

Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)